TAG: Music

26. září 2013 v 16:48 | Kristýna |  Tags
Ahoj
Tak jsem měla po dlouhé době čas na napsání článku :)
Tak tady je, sice je to jenom TAG, ale lepší něco než nic :)
Na jednom blogu jsem narazila na tento TAG, a tak jsem se rozhodla, že ho teké vyplnim :)
Violão
↓↓ c.č.


1. Tvá oblíbená píseň - U mě se to každou chvíli mění, ale teď momentálně to je písnička Stop od Bena Cristovala
2. Nejméně oblíbená píseň - No tak to nejspíš bude Naughy boy ft. Sam Smith - La La La, ikdyž jí umim skoro celou. :D
3. Píseň, která mě rozveselí - To dokáže píseň od Bruna Marse - Lazy song, ta písnička i ten videoklip je boží :)
4. Píseň, která mě rozesmutní - Avril Lavigne - When you're gone, není to proto, že bych na ní měl nějaké smutný vzpomínky, ale prostě se při tý písničce vždycky tak cítím. :)
5. Písnička od interpreta kterého nesnášíš - Tak to je jednoznačně Lenka -Evrithing at once , ono se nedá říct, že bych nesnášela tu zpěvačku, protože od ní žádnou jinou písničku neznám, ale prostě nesnášim tu písničku a videoklip.
6. Píseň, kterou jsi milovala a dnes nemůžeš pochopit proč - Tak to je píseň z filmu Italské prázdniny. Píseň od Hilary Duff- Hey now :D
7. Píseň od mé oblíbené skupiny - Jo to písnička od skupiny, která se už sice rozpadla, ale byli boží. A zatim je nikdo v mém žebříčku nenahradil. :) US5- Just bacause of you.
8. Píseň od kapely, kterou nenávidíte - No tak momentálně mě žádná taková skupina nenapadá :)
9. Píseň o které by nikdo neočekával, že ji budete milovat - Renne Dang ft. HZM - Máma mi řikala, že můžu. Jo poslední dobou já a rap jdeme dohoromady, což by málokdo čekal od Belieberky :)
10. Píseň, kterou slyšíte často v rádiu - Pořád slyšim písničku od 1D - Best song ever. Mám tu písničku ráda, ale už mi začíná líst krkem.
11. Píseň, kterou si přejete slyšet v rádiu - Cover písničky Wrecking Ball od Jamese Arthura. Ta písnička v jeho podání je jedninečná. A dovoluji si i veřejně prohlásit, že je lepší než originál! (No h8) :)
12. Píseň z vašeho oblíbeného alba - Je to z alba Under the mistletoe a je to písnička Falala :) Uplně nejlepší je ta písnička v acapella verzy :)
13. Píseň, která vás rozesměje - Pisnička Walks like Rihanna od The Wanted. Ta písnička i ten videoklip jsou prostě libový a vždy mě to donutí se smát :)
14. Píseň, kterou byste si přáli zahrát na hudební nástroj - No tam to by bylo asi něco od Justina nejspíše to bude Be alright.
15. Oblíbená píseň tebe a tvého kamaráda - Tak to jsou dvě písničky která mě napadnou. Justin Bieber - As long as you love me a pak Morčata na útěku - Twaylayt.
16. Tvůj nejoblíbenější videoklip k písni - Tak to je Maejor Ali ft. Justin Bieber, Jucy J - Lolly. Ten videoklip miluju kvůli Justinovi. Protože ten jeho úsměv je úplně ááách. :D*
17. Píseň, u které se ti nelíbí klip, ale píseň miluješ - Je to od Martina Hricha píseň Asi mi hori tvár. Písnička je luxusní, ale za videoklip bych vraždila. -___-
18. Píseň, která ti připomíná nějaké období - Tak to je písnička Sean Paul - Hold My Mind. A tahle písnička mi připomíná, když jsem byly se základkou na výměném pobytu ve Švýcarku. Pořád jsme jí tam s kámoškou poslouchaly. :) To byly časy :3
19. Píseň, kterou si neustále někdo pouští, nebo ji někde pořád slyšíš - Blurred lines od Robina Thickeho. Tu písničku pořád někde slyšim, ale vůbec mi to nevadí, protože je skvělá :)
20. Píseň, kterou nejspíš nikdy nebudeš mít ráda - Suvereno ft. Nicole - Empatia. Tu písničku uplně nesnášim. A ty dementi u nás ve třídě jí pořád zpívaj! >.<
XoXo
Kristý
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jen klikni!

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama